rzedszkolaki z grupy III “SŁONECZKA” przystąpiły do akcji #dziecidziękująmedykom, którego celem jest poznanie i propagowanie wiedzy dotyczącej przeciwdziałania COVID-19, poznanie zawodów medycznych,  oraz podziękowanie służbom medycznym za pracę i poświęcenie w zwalczaniu pandemii.

Podopieczni dowiedzieli się, jak ważne jest to, co robią dla społeczeństwa służby medyczne na co dzień walcząc z wirusem,   który zagraża zdrowiu i życiu każdego z nas. Wielu dorosłych i dzieci spotyka się z tego powodu z pomocą służb medycznych. To właśnie Lekarze, Ratownicy Medyczni, Pielęgniarki, Laboranci, Panie Salowe – do  nich przedszkolaki wraz z wychowawcą kierują magiczne słowo “DZIĘKUJĘ”, słowo tak proste, dające radość i siłę! Bowiem Medycy i Pracownicy służby zdrowia dzisiaj są na pierwszej linii frontu, narażając swoje zdrowie i życie, zdrowie i życie swoich bliskich dla nas.

ROZMIAR CZCIONKI
KONTRAST