Dnia 16.12.2020 nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu bożonarodzeniowego pt.: „Piernikowa ozdoba choinkowa.” Zadaniem uczestników było wykonanie ozdoby choinkowej z ciasta piernikowego a następnie ozdobienie jej. Technika wykonania pracy była dowolna.

Na konkurs wpłynęło 58 ozdób! Oznacza to, że blisko połowa dzieci, uczęszczających do przedszkola, wzięła w nim udział. Bardzo nas cieszy tak duże zaangażowanie dzieci , jak również Rodziców.

Komisja w składzie: p. Dyrektor Regina Klein, p. Monika Dobrosielska, p. Katarzyna Korkosz miała niezwykle trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców. Prace wykonane przez Dzieci oraz ich Rodziców były bardzo różnorodne, pomysłowe oraz niezwykle twórcze. Po burzliwych obradach wyłoniono laureatów. Ponadto każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom oraz nagrodę za udział w konkursie.

Wszystkie piernikowe ozdoby zostały zawieszone na naszej przedszkolnej choince, która dzięki nim, nie tylko wyjątkowo wygląda, ale również cudownie pachnie 🙂

 

Wszystkim Dzieciom oraz Rodzicom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie oraz gratulujemy wygranej!

Losowo wybrane zdjęcia prac.

ROZMIAR CZCIONKI
KONTRAST