Dnia 14.06.2021 r. o godzinie 10.00 Przedszkole nr 2 w Redzie odwiedziła Straż Pożarna z Redy, Dzieci miały okazję obejrzeć z bliska wóz strażacki wraz z jego wyposażeniem. Pan Strażak dumnie prezentował strój strażaka, ale i węże strażackie, pilarkę, przecinarkę. Dzieci mogły z bliska przyjrzeć się czerwonemu aucie, w którym mieści się tyle sprzętu. Mało powiedziane, dzieci mogły wczuć się w rolę „Strażaka Sama” i zasiąść w wozie. Kto wie, może nie jeden przedszkolak w przyszłości będzie takim właśnie bohaterem… .

Po części teoretycznej, przyszedł czas na wspaniałą zabawę, jaka miała miejsce w ogrodzie przedszkolnym. W ten ciepły dzień Przedszkolaki chłodziła piana i woda, którą Panowie Strażacy wężem polewali części ogrodu. Było milo patrzeć na uśmiechnięte buzie Przedszkolaków jak i pań nauczycielek, które dały się ponieść zabawie.

 

ROZMIAR CZCIONKI
KONTRAST