6 marca obchodzimy Europejski Dzień Logopedy, z tej okazji przygotowaliśmy dla najmłodszych niecodzienny konkurs – Logopedyczny Konkurs Plastyczny.

Zachęcamy do wzięcia udziały wszystkie dzieci 5 i 6 letnie z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z terenu Miasta Redy.

Waszym zadaniem będzie przygotowanie z pomocą rodziców i nauczycieli „Zabawki logopedycznej”, która ma posłużyć wam również do zabaw i ćwiczeń logopedycznych a zarazem być ciekawa i kolorowa.

Technika wykonania – dowolna.

Podpisane prace należy dostarczyć, wraz z oświadczeniem do Przedszkola nr 2 w Redzie, ul. Łąkowa 27 do dnia 22 lutego 2021 r. do godz. 15:00 (proszę dzwonić na domofon grupy I lub sekretariat i czekać na nadejście pracownika przedszkola).

W przedszkolu zostanie zorganizowana wystawa tych prac, ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 1 marca 2021 r. na stronie internetowej Przedszkola a wręczenie nagród zwycięzcom w dniu 8 marca 2021 r. Zdjęcia prac i laureatów zostaną udostępnione również na naszej stronie internetowej.

Życzymy wszystkim ciekawych pomysłów i czekamy na wasze prace!

Organizator: Przedszkole nr 2 w Redzie

Koordynatorzy konkursu: