W okresie od 01.08.2021 r. do 31.08.2021 r.  przedszkole będzie zamknięte – przerwa wakacyjna zgodnie ze Statutem Przedszkola nr 2 w Redzie §10 pkt 2 i  § 14 pkt 1.

W sierpniu 2021 dyżur będą pełniły Przedszkole nr 1 w Redzie przy ul. Gniewowskiej 4  oraz Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 1 przy ulicy Łąkowej 36.

Jeżeli potrzebują Państwo skorzystać z opieki przedszkolnej w miesiącu sierpniu 2021,  proszę o złożenie Wniosku, który odebrać można w administracji przedszkola oraz u Pań z obsługi przy wejściu do przedszkola. Wypełnione Wnioski proszę złożyć drogą mailową na adres administracja@przedszkole2.reda.pl  lub w administracji przedszkola do dnia 31.05.2021. W związku z ograniczeniami związanymi z sytuacją epidemiczną w kraju ilość miejsc jest ograniczona, stąd dzieci mogą być przydzielone do w/w przedszkoli pełniących dyżur w czasie wakacji.  Informuję również , że grupy będą łączone.

Wnioski zostaną rozpatrzone do dnia 11 czerwca 2021 r.

Proszę Rodziców/ opiekunów prawnych o zgłoszenie do wychowawców grupy czy dziecko będzie korzystało z opieki w m-cu lipcu lub  w których dniach lipca będzie korzystało z opieki w Przedszkolu nr 2 ( informację proszę przekazać do końca maja).

Z poważaniem

Regina Klein

ROZMIAR CZCIONKI
KONTRAST