W miniony czwartek, 13 maja odbyło się uroczyste podsumowanie oraz wręczenie nagród laureatom Konkursu Fotograficznego- „W poszukiwaniu wiosny”.

Organizatorem konkursu było Przedszkole nr 2 w Redzie, a przebieg koordynowali nauczyciele- Monika Dobrosielska i Katarzyna Korkosz.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Do przedszkola wpłynęło 30 prac dzieci 5 i 6- letnich z Przedszkoli i Oddziałów Przedszkolnych z terenu Miasta Redy.

Celem konkursu było uwrażliwienie dzieci na piękno przyrody najbliższej okolicy oraz dostrzeganie jej niezwykłych detali.

Słowa uznania do zebranych miłośników fotografowania skierowała Dyrektor Przedszkola nr 2- Pani Regina Klein, oraz obecny na wręczeniu nagród Zastępca Burmistrza- Pan Łukasz Kamiński, którzy zwrócili uwagę na pomysłowość i kreatywność autorów prac.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Specjalne podziękowania składamy współorganizatorom konkursu: Urząd Miasta Reda, Dyrektor Przedszkola nr 2 w Redzie oraz Rada Rodziców przy Przedszkolu nr 2 w Redzie.