Dnia 14.05.2021 r. o godzinie 10.00 odbył się konkurs recytatorski „Mycie zębów to podstawa” w ramach realizacji programu „Przedszkole Promujące Zdrowie”. Celem konkursu było zachęcanie dzieci do dbania o zdrowie, propagowanie właściwych nawyków higienicznych, rozwijanie zdolności recytatorskich, zainteresowanie dzieci poezją oraz uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze.

Udział w konkursie wzięło 16 dzieci.

Grupę 4 – latków reprezentowali: Kacper B., Jagna C., Franciszek G., Zuzanna C., Kordian R., Lena W.

Grupę 5 – latków reprezentowali: Aleksandra W., Łucja O., Piotr F.

Grupę 6 – latków reprezentowali: Kalina G., Klaudia K., Koletta G., Helena O., Leon B.,

Emma R., Oliwia O.

Po burzliwych obradach, komisja  w zadecydowała przyznać trzy wyróżnienia:

Z grupy 4 – latków: Jagna C.

Z grupy 5 – latków: Piotr F.

Z grupy 6 – latków:Oliwia O.

ROZMIAR CZCIONKI
KONTRAST