Bądź dzieckiem jak najdłużej,

Jak dziecko, baw się i śmiej.

I kochaj, tak jak dziecko,

I dobroć dziecka miej.

Już koniec lat beztroskich –

nauki nadszedł czas,

lecz pamięć o przedszkolu,

niech żyje zawsze w Was!

(źródło: internet)

Czerwiec, to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci.  Z niecierpliwością, bowiem czekają one na upragnione wakacje! W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się w piątek, 18.06.2021r. Zakończenie było wyjątkowe. W tym dniu żegnaliśmy  dzieci, które w większości były z nami od samego początku. Rozpoczynały one edukację, jako 3-latki i przeszły cały czteroletni tryb edukacyjny w placówce. Przez cztery lata śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały. Na  wstępie uroczystości, nauczycielki najstarszej grupy – panie; mgr mgr Alicja Kankowska i mgr Justyna Lewandowska powitały przybyłych gości. Tegoroczni Absolwenci w odświętnych strojach przedstawiły uroczysty program, na którym gościli rodzice dzieci oraz zaproszeni goście  z Panią Dyrektor mgr Reginą Klei na czele. Od samego rana było czuć podekscytowanie wśród przedszkolaków, nauczycielek, oraz pani Moniki D. z obsługi. Następnie przyszła kolej na wręczenie dyplomów i upominków 6 latkom. Po występie starszaków, grupa „Motylki” wręczyła Absolwentom piękne zakładki do książek, które z pewnością przydadzą się w dalszym etapie edukacji. Miło było uczcić zakończenie dobrego, ale i pełnego pracy roku szkolnego.
Wszystkim przyszłym pierwszoklasistom życzymy sukcesów w szkole, oraz miłych wspomnień, związanych z naszą placówką. Dzieciom oraz rodzicom życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji pełnych niesamowitych wrażeń. Rodzicom z Rady Rodziców, w szczególności Pani przewodniczącej Annie K. dziękujemy za długoletnią współpracę oraz  pomoc przy organizacji uroczystości przedszkolnych.