W niedziele, 12 września na stadionie sportowym w Redzie Rekowie, odbył się Festyn Rodzinny. Nie  był on organizowany przez nasze przedszkole ale przez Sportową Jedyneczkę, której jesteśmy oficjalnym Przyjacielem. Dlatego też organizatorzy zaprosili naszych przedszkolaków na to wydarzenie. Na dzieci oraz ich Rodziców czekały nie lada atrakcje: mecz tatusiów w piłkę nożną, mecz mam w dwa ognie, tory przeszkód, zabawy sportowe z trenerami i oczywiście… dmuchańce – czyli to, co dzieci kochają najbardziej😊 Ogromną niespodzianką był również popcorn i wata cukrowa oraz cukierki dla naszych milusińskich😊

Niedzielne popołudnie minęło wszystkim uczestnikom w sportowej i rodzinnej atmosferze. Nawet deszcz nie przeszkodził w aktywnym uczestnictwie w zabawie.

Wszystkim przedszkolakom oraz Rodzicom dziękujemy za udział w festynie a w imieniu Sportowej Jedyneczki zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć sportowych dla dzieci.

Katarzyna Korkosz