We wtorek 21.09.2021r. dzieci z Przedszkola nr 2 gościły w Fabryce Kultury w Redzie. Przedszkolaki w odświętnych strojach obejrzały spektakl teatralny pt. „Ali Baba i czterdziestu zbójców” grany przez Aktorów Grupy Seniorów Uniwersytetu Trzeciego Wieku pod przewodnictwem reżysera Pana Macieja Wiznera. Dla Wychowanków było to nie lada doświadczenie gdyż brały czynny udział w sztuce. Po spektaklu Aktorki wręczały wszystkim Przedszkolakom upominek.

Po spektaklu odbyła się sesja zdjęciowa z Aktorami i Reżyserem. Dla Dzieci jak i Wychowawców było to niesamowitym przeżyciem. Bowiem po raz pierwszy w blasku fleszy staliśmy przy „ściance”. Kto wie, może w przyszłości nie jeden Przedszkolak okaże się gwiazdą wielkiego formatu….?
Zarówno Aktorom jak i Przedszkolakom życzymy wielu sukcesów😊