Kolejny rok szkolny dobiegł końca. Po całym, długim roku wytężonej i ciężkiej pracy, nadszedł czas słodkiego lenistwa. W końcu mamy upragnione wakacje! Nikt chyba nie zasłużył na nie tak bardzo, jak nasi absolwenci. 28 czerwca, dzieci z najstarszej grupy  „Sówki” żegnały przedszkole, aby po wakacjach rozpocząć kolejny etap edukacyjny, czyli szkołę.

Odświętnie ubrane, z uśmiechami na twarzach, przedszkolaki powitały zebranych gości dostojnym polonezem. Wyrecytowały piękne wiersze oraz zaśpiewały wzruszające piosenki.

Zwieńczeniem pożegnalnej uroczystości było rozdanie dyplomów, podziękowań i upominków. Zarówno nasi mali bohaterowie, jak i ich niesamowici rodzice, otrzymali z rąk Pani Dyrektor w pełni zasłużone dyplomy.

Był to dzień pełen wzruszeń i emocji, który z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

Raz jeszcze gratulujemy naszym absolwentom. Życzymy sukcesów na nowej, szkolnej drodze życia. A na najbliższe dni, samych słonecznych chwil i wspaniałych, wakacyjnych przygód!