Dziś w Przedszkolu odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom i wyróżnionym przedszkolakom
w IV Miejskim Konkursie Logopedycznym pt. „Moja ulubiona głoska”. Konkurs był adresowany do 5 i 6 latków uczęszczających do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w SP na terenie miasta Redy. Na konkurs wpłynęło 59 prac.
Laureaci otrzymali z rąk zastępcy burmistrza Łukasza Kamińskiego nagrody, a wszyscy pozostali uczestnicy dyplomy i drobne upominki za udział w konkursie. Dziękujemy za kreatywnie i pięknie wykonane prace oraz za tak liczny udział przedszkolaków z różnych Redzkich placówek w konkursie.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.


Dziękujemy również sponsorom, którzy ufundowali nagrody: Urząd Miasta Reda, Rada Rodziców Przedszkola nr 2, Arkadiusz Janor – Sportowa Jedyneczka, Lewicki – usługi transportowe.